SEP F01006G06 Kam 1f VORK 6p 17,8mm
SKU
SKU
Op voorraad. Binnen 24 uur verzonden.
Fabrikant: SEP
Productcode: 2305111006
EAN: 8718959004094
  • 30 dagen “niet goed, geld terug
  • 10 jaar garantie
  • Beoordeeld met een 9.2 op Kiyoh
Specificaties
Meer informatie
Artikelnummer 2305111006
Productcode F01006G06
EAN 8718959004094
Verpakkingseenheid 10
Minimale besteleenheid 1
Omdoos eenheid 1680
Merk SEP Europe
Productmodel F01006G06
Certificeringen CE
Conform norm IEC 60439-1 | EN 60947-7-1 | BS EN 60947-7-1
Nom. isolatiespanning Ui 500V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 2.5Kv
Breedte 103mm
Kleur Grijs
Geïsoleerd Ja
Gewicht 0,018 kg
Product serie SEP Kamrail
Omschrijving
Fabrikant: SEP Europe®
Productcategorie: Geïsoleerde kamrails (busbars) voor installatieautomaten (MCB’s)
Technische specificaties
  • Nominale spanning: 500V AC
  • Nominale stroom: tot 63A (éénzijdige voeding) / 100A (centrale voeding)
  • Materiaal geleider: E-Cu-ETP koper
  • Isolatiemateriaal: Ultramid PA6, glasvezelversterkt
  • Vlamvertragend: Klasse V2 (volgens IEC 60895-2-12)
  • Kortsluitvastheid: 25kA / 100A gl (éénzijdige voeding)
  • Isolatieweerstand: 36kV/mm
  • Temperatuurbestendigheid: 125°C bij 1,8MPa
  • Stootspanningsvastheid: 4kV
  • Halogeenvrij: Ja (volgens DIN EN 50267-2-2)
Voordelen
  • Tot 30% tijdsbesparing bij installatie